Strona główna1 » Blog2 » Hulajnogi dla dzieci - jaką wybrać ?

Hulajnogi dla dzieci - jaką wybrać ?

Data dodania: 15-02-2015Wyświetleń: 911


Hulajnogi dla dzieci - jaką wybrać ? Przegląd dostępnych modeli na sezon 2019 r.

 

Współczesne hulajnogi dla dzieci dostępne są w całej gamie wzorów. Dzięki temu łatwo dopasować wygląd pojazdu do płci i charakteru dziecka. Hulajnoga to zabawka nie tylko dla dziecka. Dostępne są modele o dopuszczalnym obciążeniu w granicach 100 kilogramów. Wspólna wycieczka na hulajnogach zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Ciekawą funkcją współczesnych pojazdów tego typu jest możliwość złożenie ich do bardzo kompaktowych rozmiarów. całej rodziny zmieszczą się dzięki temu nawet w małym bagażniku. Jeśli w pobliżu naszego domu nie ma miejsca, w którym można bezpiecznie i przyjemnie pojeździć, zawsze możemy zabrać je ze sobą w takie miejsce. W naszych miastach powstaje coraz więcej miejsc przeznaczonych do takiego aktywnego spędzania czasu.  
 

hulajnogi dla dzieci jaką wybrać
 

Wzornictwo dostępnych modeli ogranicza w zasadzie tylko kreatywność producentów. Znajdziemy tu ognisty pojazd stylizowany na motocykl i różową, delikatną hulajnogę w sam raz dla dziewczynki. Każdy znajdzie hulajnogę w sam raz dla siebie. Model o nazwie One Direction przypadnie do gustu sporej części nastolatków obojga płci. Modele Hyper i Zinc Havo Pro to propozycja dla starszych dzieci i dorosłych. Obie dopuszczają wagę pasażera do 100 kilogramów i są określane jako wyczynowe. 
 

jaka hulajnoga dla dziecka 3 lata


Ruch na świeżym powietrzu to element niezwykle istotny dla rozwoju naszych dzieci. Ich ciało rozwijają się i właśnie ruch pomaga w tym najlepiej jak to możliwe. Aby ruch ten był dla dziecka maksymalnie przyjemny lata temu wynaleziono hulajnogi. Te proste urządzenia przeszły od początku swego istnienia prawdziwą rewolucję technologiczną by osiągnąć kształt i właściwości jakie mają obecnie.


Obecnie coraz bardziej popularne są Pchacz Jeździk Hulajnoga Snoop 3 w 1 to nie tylko nowoczesny, wyróżniający się design połączony z praktycznym zastosowaniem. Jest to również produkt, który zapewni dziecku komfortowe, płynne przejście przez wszystkie etapy rozwoju dostosowując się do jego rosnących umiejętności i wzrostu dziecka. Ergonomiczna konstrukcja, miękkie siedzisko, wygodne rączki zapewniają komfort użytkowania.

                                                           
Dziecko już od 18 miesiąca korzysta ze Snoopa  na początku tylko siedząc na jeździku. Trzymając się uchwytu na szczycie siedziska, ale jest kierowane za pomocą raczki przez rodzica. Miękkie siedzisko i wyprofilowane podpórki na nóżki zapewniają komfort dla mniej sprawnego małego sportowca. Gdy już dziecko nabierze wprawy,  można zdemontować rączkę dla rodzica  - przekształca się go wtedy w jeździk. Maluch z łatwością posiądzie umiejętność prowadzenia Snoopa, ponieważ kieruje się nim balansując ciałem. Trzecią funkcją przeznaczona jest  już dla dzieci od 36 miesiąca życia - hulajnoga. Tutaj wracamy do rączki, z której korzystaliśmy w pierwszej funkcji Snoopa, tylko tym razem staje się ona kierownicą dla hulajnogi.pchacz dla mniejszych dzieciHulajnogi dla dzieci nie tylko sprawiają, że ruch na świeżym powietrzu jest prawdziwą przyjemnością, ale również wykształcają w dzieciach zmysł równowagi, rozwijają ich kondycję i sprawność fizyczną. Hulajnoga to doskonałe rozwiązanie zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dla mniejszych dzieci stworzono hulajnogi trójkołowe. Dużo łatwiej utrzymać na nich równowagę i są dobrym startem przed hulajnogą dwukołową.

 

hulajnoga trojkolowa dla dzieci

jaka hulajnoga dla trzy latki


Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych maluchów stworzyliśmy hulajnoga trójkołowa dla dzieci LITTLE STAR, która należy do rodziny produktów GROW UP – rośnie wraz z dzieckiem. Idealne rozwiązanie dla aktywnych maluszków, które są w ciągłym ruchu. Czym jest Little Star? To nie tylko hulajnoga, to także jeździk dla dzieci w wieku od drugich urodzin, ale także dotrzyma kroku dziecku w kolejnych etapach rozwoju… Rączka dla rodzica pozwala wspomóc naszą pociechę gdy np. opadnie z sił po całym dniu z Little Star lub ma pokonać większą przeszkodę.


hulajnogo pchacz


Przedstawiamy długo wyczekiwaną hulajnogę trójkołową dla dzieci brandowaną przez KochamZabawki. Zapraszam do zapoznania się z produktem, gdyż jest wysokiej jakości i wyjątkowo tania !

Sprawdźcie tutaj: https://www.kochamzabawki.eu/hulajnoga-trojkolowa-dla-2-latka-p-6050.html


KochamZabawki hulajnogi trójkołowe

Jaką wybrać hulajnogę dla 3 latka ,4 latka, 5 latka, 6 latka ? >hulajnogi dla dzieci .
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej

Aktualności

Zobacz nasze nowości