wyszukiwanie zaawansowane
» » Hulajnogi - jaką wybrać ?

Kategorie

Hulajnogi - jaką wybrać ?

Data dodania: 15-02-2015Wyświetleń: 546

Ruch na świeżym powietrzu to element niezwykle istotny dla rozwoju naszych dzieci. Ich ciało rozwijają się i właśnie ruch pomaga w tym najlepiej jak to możliwe. Aby ruch ten był dla dziecka maksymalnie przyjemny lata temu wynaleziono hulajnogi. Te proste urządzenia przeszły od początku swego istnienia prawdziwą rewolucję technologiczną by osiągnąć kształt i właściwości jakie mają obecnie.


hulajnoga chad valley

 

Hulajnogi nie tylko sprawiają, że ruch na świeżym powietrzu jest prawdziwą przyjemnością, ale również wykształcają w dzieciach zmysł równowagi, rozwijają ich kondycję i sprawność fizyczną. Hulajnoga to doskonałe rozwiązanie zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dla mniejszych dzieci stworzono hulajnogi trójkołowe. Dużo łatwiej utrzymać na nich równowagę i są dobrym startem przed hulajnogą dwukołową.
 

Współczesne hulajnogidostępne są w całej gamie wzorów. Dzięki temu łatwo dopasować wygląd pojazdu do płci i charakteru dziecka. Hulajnoga to zabawka nie tylko dla dziecka. Dostępne są modele o dopuszczalnym obciążeniu w granicach 100 kilogramów. Wspólna wycieczka na hulajnogach zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Ciekawą funkcją współczesnych pojazdów tego typu jest możliwość złożenie ich do bardzo kompaktowych rozmiarów. Hulajnogi całej rodziny zmieszczą się dzięki temu nawet w małym bagażniku. Jeśli w pobliżu naszego domu nie ma miejsca, w którym można bezpiecznie i przyjemnie pojeździć, zawsze możemy zabrać je ze sobą w takie miejsce. W naszych miastach powstaje coraz więcej miejsc przeznaczonych do takiego aktywnego spędzania czasu.
 

Wzornictwo dostępnych modeli ogranicza w zasadzie tylko kreatywność producentów. Znajdziemy tu ognisty pojazd stylizowany na motocykl i różową, delikatną hulajnogę w sam raz dla dziewczynki. Każdy znajdzie hulajnogę w sam raz dla siebie. Model o nazwie One Direction przypadnie do gustu sporej części nastolatków obojga płci. Modele Hyper i Zinc Havo Pro to propozycja dla starszych dzieci i dorosłych. Obie dopuszczają wagę pasażera do 100 kilogramów i są określane jako wyczynowe.

 


Przejdź do strony głównej