info@kochamzabawki.eu
667 698 334
Strona główna » Newsy w Kochamzabawki.eu » PROTAG DUET - Lokalizator telefonu i wartościowego mienia

PROTAG DUET - Lokalizator telefonu i wartościowego mienia

Data dodania: 15-10-2014Wyświetleń: 911


PROTAG Duet: zmyślny lokalizator, dzięki któremu zabezpieczysz telefon oraz inne cenne przedmioty
Lokalizator Duet wraz z aplikacją PROTAG uchronią nas przed zgubieniem telefonu oraz wartościowych przedmiotów Dwustronny charakter ochrony i mnogość funkcji wyróżniają zestaw na tle konkurencji. A jak Duet sprawdza się w praktyce?

Utrata telefonu to nic przyjemnego i nie chodzi tu jedynie o materialną wartość samego urządzenia, ale o bezcenne dane, które tracimy wraz z nim. Niestety tak już jesteśmy skonstruowani, że to właśnie telefony oraz inne osobiste drobiazgi, takie jak klucze i portfele, najczęściej padają ofiarami naszej nieuwagi. Lokalizator PROTAG Duet to interesujący gadżet, który przyda się nie tylko zapominalskim, ale każdemu, kto w dzisiejszych zabieganych czasach ceni sobie poczucie bezpieczeństwa i przysłowiowy święty spokój.

Pierwsze kroki

Urządzenie jest bardzo lekkie i rozmiarami zbliżone do pięciozłotówki. Dostępną w pięciu kolorach obudowę wykonano z twardego plastiku. Wewnątrz znajduje się płytka z układem scalonym oraz miejsce na guzikową baterię CR2016. W zestawie znajdziemy także smycz, obręcz na klucze oraz samoprzylepne mocowanie, dzięki którym z łatwością zamontujemy Duet do dowolnego przedmiotu codziennego użytku, a także dwie baterie o półrocznej żywotności. Po zamontowaniu jednej z nich Duet uruchamia się automatycznie.
Kolejnym krokiem jest pobranie na nasz telefon sprzężonej z Duetem aplikacji PROTAG. Program współpracuje z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth 4.0 Low Energy, wyposażonymi w systemy iOS (7 i nowsze) lub Android (4.3 i nowsze). Interfejs aplikacji wywiera pozytywne wrażenie. Każdy przedmiot zabezpieczony Duetem w prosty sposób dodajemy do listy pod dowolnie wybraną nazwą (aplikacja może śledzić do 10 Duetów jednocześnie). Pozycje połączonych bezprzewodowo Duetu i telefonu zostaną wyświetlone na mapie, a obydwa przedmioty będą pilnować nawzajem swojego położenia. Gdy przez przypadek zostawimy gdzieś telefon lub przedmiot zabezpieczony Duetem i oddalimy się poza zasięg połączenia Bluetooth (do 30 metrów), zarówno lokalizator jak i telefon zaalarmują nas sygnałem dźwiękowym. Alarm ustanie automatycznie, gdy połączenie zostanie przywrócone. Możemy go również wyłączyć ręcznie.

Przydatne funkcje

Obok podstawowej ochrony aplikacja PROTAG oferuje szereg kapitalnych funkcji, które pomagają wykorzystać wszystkie możliwości drzemiące w Duecie. Jeśli na przykład pomimo alarmu zgubimy telefon lub przedmiot zabezpieczony Duetem, możemy sprawdzić ostatnie znane położenie przedmiotu z dowolnego urządzenia za pośrednictwem strony internetowej PROTAG.
A co jeśli nie możemy znaleźć przedmiotu, który znajduje się w zasięgu, czyli w rozumieniu aplikacji nie został zgubiony? Wystarczy go zdalne wywołać. Również ta opcja działa dwukierunkowo – z poziomu aplikacji w telefonie wyzwolimy alarm w Duecie, a przy pomocy Duetu „puścimy sobie sygnał” na telefon (alarmy działają nawet jeśli telefon został wyciszony). To bardzo przydatna funkcja, dzięki której unikniemy nerwowego kręcenia się po domu w poszukiwaniu zaginionych kluczyków do auta, telefonu lub portfela. Inną funkcją, która lepiej sprawdzi się w sytuacjach i miejscach wymagających od nas dyskrecji, jest wbudowany w aplikację radar, dzięki któremu po cichu odszukamy zaginiony przedmiot chroniony Duetem.
Duet został tak pomyślany, aby towarzysząc nam każdego dnia, nie powodował niepotrzebnego zamieszania. Przebywając w pracy lub biurze i wszystkich innych miejscach, w których nasze wartościowe przedmioty są bezpieczne, możemy korzystać z funkcji bezpiecznych stref Wi-Fi. Dzięki temu, tak długo jak przedmioty chronione Duetem znajdują się w zasięgu wybranych sieci Wi-Fi, alarmy będą milczeć – nawet jeśli przedmioty znajda się poza zasięgiem połączenia Bluetooth.
Aplikacja PROTAG stale się rozwija, dlatego w przyszłości możemy liczyć na pojawianie się kolejnych przydatnych rozwiązań. Najbliższą planowaną innowacją jest wprowadzenie śledzenia grupowego. Dzięki tej funkcji wszyscy użytkownicy aplikacji będą uczestniczyć w poszukiwaniu naszych zaginionych przedmiotów. Jeśli zgubimy przedmiot chroniony Duetem i znajdzie się on w zasięgu innego telefonu z zainstalowaną aplikacją PROTAG zostaniemy o tym fakcie automatycznie poinformowani. Jeśli zajdzie potrzeba, będziemy mogli zwiększyć skuteczność poszukiwań, prosząc znajomych i rodzinę o zainstalowanie aplikacji – ich telefony przyłączą się do akcji, nawet jeśli nie posiadają własnych Duetów.

Podsumowanie

DuetPROTAG to genialne w swej prostocie rozwiązanie wielu naszych codziennych problemów. Urządzenie jest trwałe i nieuciążliwe w użytkowaniu, a aplikacja intuicyjna i dopracowana. Bogactwo funkcji sprawia, że z łatwością dostosujemy zestaw do własnych potrzeb. Możemy nie tylko chronić telefony i dowolne przedmioty – Duet pomoże nam przypilnować psa na spacerze lub ostrzeże, gdy ukochany kot niepostrzeżenie wymknie się z mieszkania. Urządzenie przyda się również podczas wizyty z dzieckiem na placu zabaw i zaalarmuje nas, gdy nasz podopieczny oddali się dalej niż byśmy sobie tego życzyli. Już w kilka dni po zakupie Duet stanie się naszym nieodzownym i dyskretnym pomocnikiem, dzięki któremu zaoszczędzimy mnóstwo czasu, pieniędzy oraz nerwów.

Zapraszamy do zakupu tego wspaniałego gadżetu w naszym sklepie. Otrzymujecie Państwo 12 msc gwarancję na nasz produkt!


Produkt można zakupić pod linkiem Lokalizator kluczy i telefonu PROTAG Duet (http://www.kochamzabawki.eu/lokalizator-telefonu-i-kluczy-protag-duet-p-1404.html)
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Newsy w Kochamzabawki.eu