info@kochamzabawki.eu
667 698 334
Strona główna » Newsy w Kochamzabawki.eu » Basen Stelażowy [OPINIE,RECENZJA,INSTRUKCJA,PRZEGLĄD]

Basen Stelażowy [OPINIE,RECENZJA,INSTRUKCJA,PRZEGLĄD]

Data dodania: 18-06-2019Wyświetleń: 1457


Okres wakacyjny to czas, w którym dzieci mogą odpocząć od nauki i miło spędzać czas. Często, aby wakacje były dla nich ciekawsze, rodzice decydują się na zakup basenu ogrodowego. Basen w upalne dni to nie tylko znakomity sposób na ochłodę ale również świetna zabawa zarówno dla tych młodszych jak i starszych.basen stelażowy opinie


Decydując się na zakup basenu do ogrodu, ludzie często mają problem z podjęciem decyzji czy zdecydować się na basen stelażowy czy na basen rozporowy. Oba warianty gwarantują świetną zabawę. Jednak te dwa baseny różnią się od siebie w znacznym stopniu. Basen rozporowy, jak sama nazwa wskazuje swoją stabilność zawdzięcza wodzie. Jego rozłożenie jest niezwykle proste. Wystarczy napełnić powietrzem pierścień znajdujący się na górze basenu, a następnie napełniać go wodą. Wraz ze wzrostem ilości wody, nabiera on kształtów i stabilności. Basen stelażowy opinie natomiast, jest nieco bardziej pracochłonny w rozkładaniu. Aby móc napełnić go wodą, należy najpierw zbudować specjalną konstrukcję z rurek dołączonych do basenu.

Porównując oba baseny, można stwierdzić, że basen rozporowy jest mniej stabilny. Jednak, dzięki dmuchanej górze jest on o wiele bardziej bezpieczny dla młodszych dzieci. Basen stelażowy jest o wiele bardziej twardy przez metalową obudowę. Dlatego też, decydując się na basen dla małego dziecka, bezpieczniej jest wybrać delikatniejsza obudowę basenu rozporowego.

 

Dla starszych dzieci natomiast, basen stelażowy może być bardziej odpowiednim wyborem.


W takim basenie mogą spokojnie szaleć bez obaw o konstrukcje. Niezależnie od typu basenu jaki się wybiera, warto pamiętać, aby dobrać jego głębokość do wieku użytkowników. Zbyt głęboki i duży basen dla małego dziecka może być niebezpieczny. Oczywiście nie należy zostawiać małych dzieci w basenie bez nadzoru, jednak, warto dmuchać na zimne i zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo w każdy możliwy sposób. Zakup basenu ogrodowego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto jednak pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie podczas użytkowania.
 

Basen stelażowy Opinie Instrukcja Montażu 

 
Na początku trzeba znaleźć odpowiednie miejsce dla basenu w swoim ogrodzie, działce czy innym miejscu gdzie dziecko będzie korzystało z basenu. Musi to być miejsce przede wszystkim na równej powierzchni aby woda w basenie była w poziomie i nie przechylała konstrukcji basenu. Jest to bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa.


basen stelażowy instrukcjaPóźniej musimy uprzątnąć dokładnie miejsce, w którym będzie stał basen tak aby kamyczki i inne zanieczyszczenia nie weszły pod dno basenu,gdyż mogą uszkodzić basen.
Rozkładamy go zgodnie z instrukcją obsługi basenów stelażowych Bestway Stell Pro.infografika basen stelażowy Bestway


opinie o basenie stelażowym Bestway

Basen zakupicie tutaj: https://www.kochamzabawki.eu/basen-stelazowy-366cm-p-6064.html

basen bestway opinie
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Newsy w Kochamzabawki.eu

Informacje