info@kochamzabawki.eu
667 698 334
Strona główna » Newsy w Kochamzabawki.eu » Jak skręcać hulajnogą balansową trójkołową ?

Jak skręcać hulajnogą balansową trójkołową ?

Data dodania: 09-04-2021Wyświetleń: 380


Jak skręcać hulajnogą balansową ?
 


Hulajnoga balansowa lub inaczej nazywana trójkołową może być użytkowana już przez najmłodsze dzieci od 18 mies. i młodsze dzięki funkcji jeździka. Siedzisko jeździka ma regulowaną dwupoziomową wysokość, która możemy w prosty sposób ustawiać przy użyciu klucza imbusowego. Pozwoli to na dopasowanie wysokości dziecka nóżek do podłoża. Jest to bardzo ważne gdyż dziecko musi stąpać całym stopami aby nauczyć się utrzymać równowagę.


Gdy dziecko nauczy się odpychania na hulajnodze z siedziskiem można przejść do następnego etapu- nauki jazdy na hulajnodze, możemy w każdej chwili podczas zabawy tymczasowo zdemontować siedzisko obracając je dookoła i zapinając z przodu wzdłuż drążka kierownicy. W ten szybki sposób mamy tradycyjną  hulajnogę i zabawa może trwać dalej.
 

Często pytacie nas: czym jest hulajnoga balansowa i jak nią skręcać ? Hulajnoga zbudowana jest z dwóch kółek z przodu do skręcania. Dwa kółka powodują lepszą stabilizację kierownicy i skręcają poprzez balansowanie ciałem.
skręt w lewo na hulajnodze balansowej


 

Kierownica odchyla się w boki - prawo - lewo przechylając ciało, koła automatycznie skręcają. Dzięki takiej konstrukcji, dziecko trenuje utrzymywanie równowagi i uczy się prawidłowego zachowania na drodze.skręt w prawoHulajnoga przeznaczona jest także dla starszych dzieci, ma potrójną regulacje wysokości kierownicy i maksymalną nośność 60kg.

Na filmiku prezentującym naszą Hulajnogę Jeździk 2w1 XT pokazujemy jak skręcają koła. 
 Hulajnoga występuje w 3 kolorach : miętowa, niebieska i różowa. Ma stalową konstrukcję ramy oraz grube kauczukowe kółka LED, które uruchamiają sią w trakcie jazdy.

Podest jest antypoślizgowy wzmacniany od spodu z chropowatą nawierzchnią, która zapewni lepszą przyczepność stopy podczas użytkowania.

Więcej informacji na temat hulajnóg i linki do kupienia znajdziecie w artykule pod linkiem : https://www.kochamzabawki.eu/hulajnoga-trojkolowa-opinie-czy-warto-kupic-n-24.html

 
Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Newsy w Kochamzabawki.eu